top of page

Anne Lezzetim Restaurant & Catering ailesi olarak kaliteli hizmet anlayışımızla düğün, nişan ve kına geceleriniz için özel menüler oluşturuyor, size ve konuklarınıza farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyoruz. Her zaman daha iyiyi hedefleyerek hak ettiğiniz kaliteyi lezzet ve hijyen garantisi ile sofralarınıza getiriyoruz
Yemekli düğün törenlerinin yanı sıra küçük ikramlarla kokteyl, kahve molası, kahvaltı organizasyonu, branch, şirket ve aile yemekleri de düzenliyoruz. Söz, nişan, kına gecesi, doğum günü, bebek partileri gibi özel anlarda dilediğiniz tatları konuklarınıza sunabiliyoruz.

I'm a description

Düğün & Nikah

Hizmetlerimiz

Catering hizmeti ile toplantı, parti, fuar, organizasyon gibi etkinliklerinizin gerçekleşeceği her yerde çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Catering Hizmeti

Cenaze & Mevlit

Toplu mevlit ve cenaze gibi özel etkinliklerimizde de anne lezzetim ekibi olarak son derece özenli ve titiz hizmet sunmaya devam ediyoruz. Gerek toplu mevlit yemeği olsun gerek kişilere özel tek kullanımlık paketlenmiş menü imkanı sunmaktayız. Bunun dışında özel istek ve taleplerinizi iletebilir menü seçimlerinizi zevkinize göre seçebilirsiniz.

Taşıma Yemek

Taşıma Yemek konusunda anne lezzetim ekibi olarak son derece özenli ve titiz hizmet sunmaya devam ediyoruz. Özel hijyenik araçlarımızla ve thermoboxlar ile taşıma tabldot hizmeti vermekteyiz. 

Kutu Yemek

I'm a description

Kişiye özel kullan at kaplarımızla içerisinde katkı maddesi bulunmayan özel vakumlama sistemi ile kapatılmış kutu yemek hizmeti vermekteyiz.

bottom of page